ЛМІР
  24 жовтня о 12 годині у Львівському музеї історії релігії відбудеться
науковий семінар. Мета заходу – показати ставлення громадськості Західної України до штучно організованого голоду на землях радянської України 1932–1933 роках, інформувати про факт гуртування українців Галичини для допомоги «Великій Україні».
 У семінарі візьмуть участь відомі історикині: кандидатка історичних наук старша наукова співробітниця Інституту історичних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка Ліліана Гентош (доповідь "Ставлення митрополита Андрея Шептицького до трагічних подій Голодомору 1932-33 рр.") і кандидатка історичних наук, завідувачка відділу рукописів Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника Мирослава Дядюк (доповідь "Мілена Рудницька. Правда про Великий Голод").
Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР

P. S. У Музеї експонується науково-публіцистична банерна виставка «Надія наша в Бозі», яка приурочена до Дня пам’яті жертв Голодомору і надана Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». Оглянути виставку можна до 27 жовтня.