1.gifГобелени, верети, ліжники, акварелі, монотипії. Усе це можна оглянути на виставці «Стефанія Шабатура. Ткацтво, живопис, графіка», яка присвячена 80-річчю від дня народження художниці.
Під час презентації виставки багато гарних слів про мисткиню говорили заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, поет і прозаїк, шістдесятник, дисидент Ігор Калинець, директор Музею Митрополита Андрея Шептицького Львівської архієпархії УГКЦ отець Севастьян Дмитрух, подруга Стефанії Шабатури Марія Савка-Качмар, двоюрідна сестра Тетяна Романишин, професор кафедри художнього текстилю ЛНАМ Зеновія Шульга, представники Клубу української греко-католицької інтелігенції, жінки Марійського товариства «Милосердя», колеги-музейники.
Роботи Стефанії Шабатури, представлені на виставці, поділяють на студентські, твори років заслання і роботи, виконані після повернення із таборів.

2.gif3.gif4.gif5.gif