1 | 2 | 3 | 4 | 5

b_223_167_16777215_00_images_old_stories_sokal_2014_Zbirka_benedyktyshyn_2.gifПрезентація збірки поезій Люби Бенедишин та зустріч з поетами в музеї м. Сокаля

Давні дружні стосунки поєднують директора музею «Людина.Земля.Всесвіт» м.Сокаля, митця Анатолія Покотюка з Сокальською поетесою, літературним редактором районної газети «Голос з-над Бугу», відповідальним секретарем районного літературно – мистецького об’єднання « Колос», членом Національноїх спілки письменників України, лауреатом конкурсу «Золотий тризуб» пані Любою Бенедишин. Після відвідання музею і спілкування з митцем А.Покотюком, Любов Євгенівна написала вірш – посвяту Анатолію Покотюку - « Людина.Земля.Всесвіт».

1.gif

Зізнайтесь, Майстре, звідки Ви?І хто Ви?

Чи в підмайстрах у Вас,  бува, не янгол?...

Тут що не зала – арка із порталом.

І де лиш стань – стіна плачу для істини…

15 лютого в читальному залі центральної районної бібліотеки ім.. В.Бобинського відбулася презентація нової збірки поетеси «Нотабене». На святі були працівники музею Янчук О.О. та Бобровська Л.Т. Митець Анатолій Покотюк подарував п. Любі свій альбом авторських праць «Світ Істини та Духовності митця Анатолія Покотюка». У дарчому написі А.Покотюк висловив свою повагу до глибинної філософської творчості поетеси. Серед гостей були друзі, однокласники поетеси, поети – члени спілки письменників України зі Львова, Києва, Нововолинська. Учні Сокальської гімназії декламували вірші з нової збірки. В кінці урочистостей Любов Бенедишин запропонувала гостям відвідати музей «Людина.Земля.Всесвіт». 16 лютого поети та письменники, члени спілки письменників України побували в музеї. Для них провели загально оглядову екскурсію. Гості, надзвичайно вражені побаченим, високо оцінили титанічну працю А.Покотюка. Духовно піднесені, окрилені, переповнені позитивними емоціями, вони читали свої власні поетичні твори . На завершення зустрічі один з гостей сказав: « Ми не могли уявити, що в маленькому Сокалі є музей не провінційного рівня, який достойний бути у Львові або навіть в Києві…» « Ми ніби побували не просто в музеї, а в іншому вимірі».- доповнила Світлана Костюк із міста Нововолинська.

3.gif

Ольга Янчук, молодший науковий співробітник музею