1 | 2 | 3 | 4 | 5

14-19 вересня 2011 р. Львівський музей історії релігії брав участь у Третьому Всеукраїнському музейному фестивалі "Музеї України у всесвітньому культурному просторі, що проходив у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Д.І. Яворницького.

Одинадцять працівників музею впродовж п'яти фестивальних днів були учасниками різних конкурсних програм. Запрезентовано дві міні-виставки "Вінець слова Божого" (Максим Мартин, Матвеєва Тамара), "Ті, що несли хрест" (Наталія Гой, Наталія Матлашенко, Ольга Павляк, Надія Полянська), музейні видання (альбоми, каталоги, наукові щорічники, буклети, путівники, рекламна продукція), проект інсценізованої екскурсії "Підземеллями середньовічного Львова".

Окрім конкурсних програм учасникам фестивалю були запропоновані різноманітні культурні заходи.

Львівський музей історії релігії відзначено трьома дипломами переможців у конкурсах: музейних видань в номінації "Каталоги" за видання "Іконостас ХУІ-ХУІІІ ст. із села Старої Скваряви" (Галина Скоп-Друзюк, Петро Скоп), за використання музейних матеріалів у краєзнавчій літературі -- видання "Кристинопіль (1692-1951)" (Галина Гриник), у номінації "Впровадження музейних програм, акцій, заходів" -- за проект "Екскурсійний маршрут "Підземеллями середньовічного Львова" (Катерина Назар, Василь Банах).