1 | 2 | 3 | 4 | 5

5 березня 2011 року у Львівському музеї історії релігії відбувалася урочиста академія з нагоди 20-річчя найстаршого релігійного часопису незалежної України газети "Успенська вежа". Це єдине православне західноукраїнське видання, яке безперервно з року в рік виходить у світ, несучи своїм читачам інформацію про життя та служіння Української автокефальної православної церкви та Львівського Ставропігійського братства ап. Андрія Первозваного.

З 1995 року "Успенська Вежа" стала Всеукраїнським органом Братства і розповсюджується по всій країні та за її межами, де проживають православні українці. Газета видається та утримується коштом читачів та братчиків.

Перший редактор газети Святослав Ярема розповів про її початки.

Андрій Юраш, який був другим редактором, згадав неповторну і незабутню атмосферу початку 1990-х років, коли створювалася та почала виходити газета, про дискусії, надії та мрії тих років.

Від Харківського та Івано-Франківського осередків Всеукраїнського Ставропігійського братства ап. Андрія Первозваного львів'ян привітали Ніна Немировська (Харків) та Анатолій Троян (Івано-Франківськ).

Директор Релігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський, який високо оцінив газету та діяльність її видавців, порадив надалі більше використовувати можливості інтернету.

Члени редакційної колегії Віра Маркович, Роман Максимович, Микола Бандрівський, редактор Олег Пендерецький та інші ділились думками з приводу змісту газети, окремих надрукованих матеріалів та подальших перспектив.

У процесі академії редакцію та вірних УАПЦ привітала відома співачка Софія Федишин, співали хори львівської церкви Петра і Павла та львівської Успенської церкви.

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити