wystawa 01 urodzilem sie cytat druk
В понеділок, 9 листопада, Львівський музей історії релігії презентував банерну пересувну виставку «Я народився у Вадовицях», яка присвячена 100-річчю від дня народження Кароля Войтили, папи римського Івана Павла II.
Це проєкт Музею «Родинний дім Святого Отця Івана Павла II» у Вадовицях (Польща), його профінансувало Міністерство культури і національної спадщини Республіки Польща в рамках програми «Культура, яка надихає».
Експозиція нагадує українському відвідувачу про людину, яка вплинула на хід історії, розповісти про найважливіші моменти життя Кароля Войтили: дитинство, родинне оточення, студентські роки, про Кароля Войтилу робітника і науковця, а також священника, єпископа, архієпископа-митрополита Папу Римського.
Виставку можна оглянути протягом тижня на площі Музейній, 1, що навпроти Львівського музею історії релігії. З 16 листопада її розмістять на території Курії Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні. Потім вона «мандруватиме» іншими визначними місцями України.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР

wystawa 05 narty 1