b_300_0_16777215_0_0_images_vystavky_bdzilka.jpg

Запрошуємо на виставку дитячих робіт студії образотворчого мистецтва "Бджілка".

2 березня, о 15 годині, у Львівському музеї історії релігії презентували виставку «Жива Земля», до якої увійшли роботи вихованців студії образотворчого мистецтва «Бджілка» при Центрі дитячої та юнацької творчості Сихівського району Львова. Керівник – Наталія Фляк, переможниця програми успішний педагог.

Юні художники представили близько 80-ти графічних робіт, виконаних в ахроматичній (чорно-білій) гамі, інколи з поодинокими вкрапленнями кольору. За допомогою малюнків діти намагаються донести усьому світу, що насправді відбувається на їхній Землі, і як страждає природа, ще одна жертва російської агресії: це пожежі і фосфорні бомби, рух важкої техніки і бойові дії, нерозірвані боєприпаси і ракети, тощо. З’являються «Пальці землі», «Очі лісу», «Земля не хоче фосфорних дощів», інші.

Сюжети дитячих робіт мають образний характер. З одного боку – це червона калина, мальви, маки, соняхи, колосся, лелеки, журавлі. А з іншого – чорні круки, спалена земля, гранати і вогонь. Це «Чорні круки налетіли», «Самотній лелека», «Спалена земля», «Квіти війни». Кожний малюнок – як уламок: гарячий, болючий, яскравий і разючий. Вражає диптих («До і після») «Сльози». Це дитяча рефлексія на ситуацію до початку і під час війни. Спочатку в краплині дощу відбивається мирний світ, а потім – полум’я, в якому горять будинки, в небі летять ракети. Але віра в перемогу, незламний дух наших воїнів у малюнках юних художників бере гору. У шоломах і з пістолетами з’являються « Бандерогуси», які охороняють Україну, «Пес Патрон на захисті природи», «Лелека сил ППО», «Геть з нашої землі», «Квіти-кіборги», диптих «Квіти-захисники», які ловлять ракети. Тож, приходьте до Львівського музею історії релігії оглянути виставку «Жива Земля» і очима дітей подивитися на світ, який існує поруч з нами.

Виставка чинна місяць.